Vyberte si, prosím, jazyk:

Bělení zubů

Bělení zubů

Chcete velmi bílé zuby a chtěli byste toho dosáhnout bělením? Nepřeberné množství bělících systémů a prostředků na trhu vyvolává v hlavách nás všech trochu zmatek.

  • Pravdou je, že pokud chcete opravdu perfektně vybělit zuby, dokáže to nejlépe zubní lékař.
  • Pravdou je, že bělicí prostředky a systémy koupené v drogerii nebo lékárně mají velmi omezený účinek.
  • Pravdou je, že nejde o značku bělicího systému, ale o zvolený postup.

A pravdou je, že nejlepší výsledek zaručí tzv. kombinované bělení zubů, kdy se kombinuje domácí bělení s nosiči na bělení a ordinační dobělení přímo na křesle v zubní ordinaci.

Na světě je pouze několik systémů, které tuto právě zmíněnou techniku využívají. My jako jediní v České republice jeden z nich využíváme – jmenuje se Enlighten a pochází z Velké Británie, kde ho používají ty nejprestižnější zubní praxe. Je to jediný systém na světě, který garantuje vybělení na barvu B1 vzorníku, který standartně používají zubní lékaři. Pozor, to neznamená, že je velmi drahé, u nás se dá pořídit za velmi příznivou cenu!

Bělení zubů

Pravdou je, že pokud si zuby necháte vybělit a dále se o ně nestaráte, barva má tendenci vracet se zpět, většinou v řádu roků. Pravdou je i to, že pokud zuby doma s původními nosiči jednou za měsíc až dva jednou dobělíte, dosažená barva zůstává a nemění se.

Samozřejmostí je u nás i možnost vybělení jednotlivých tmavých, většinou mrtvých zubů. Jelikož i zde má ale barva po určité době tendenci se vracet zpět, je pro dlouhodobou stabilitu vhodné někdy volit radši přímou kompozitní fazetu.

Členství

Opening times

Mon – Fri: 9am – 5pm

Enquiry form

Book a consultation or an appointment.

Webdesign Creative Vision s.r.o.
Content management 4site CMS