Vyberte si, prosím, jazyk:

Keramické korunky a můstky

Celokeramické zirkonoxidové korunky Celokeramické zirkonoxidové korunky

V naší klinice používáme korunky a můstky zhotovené buď pouze z keramiky – celokeramika nebo náhrady s konstrukcí z kovu celé potažené keramikou – metalokeramika. Tato takzvaná metalokeramika je podložena ušlechtilou zlatoplatinovou slitinou nebo neušlechtilou chromkobaltovou slitinou. V každém případě se vyhýbáme alergizujícímu niklu, který v našich náhradách nikdy nenajdete.

Celokeramika je trend dnešních dní, díky průsvitnosti jako má zub je velmi estetická a přirozená. My zhotovujeme všechny druhy celokeramiky od základní vrstvené, přes presovanou až po nejmodernější zirkonoxidovou keramiku, která je vyráběna přes počítačové skenování a následné vyfrézování – tzv. CAD/CAM technika.

Precizní otisk na korunku Precizní otisk na korunku

Kvalitní a včasné ošetření formou můstku nebo korunky často zamezí budoucím komplikacím jako jsou posuny zubů a jejich lámání a zabezpečí dobrou funkci žvýkacího aparátu. Včasný zásah tímto chrání zuby před složitým ošetřením nebo dokonce vytržením. Nemusíte se bát broušení zubů – pokud je provedeno odborně, pak náhrada funguje skvěle a Vy s ní budete určitě spokojeni!

Práce, které zhotovujeme v naší klinice, děláme s maximální péčí, a proto můžete při správné ústní hygieně a pravidelné návštěvě ordinace zubní hygieny očekávat fungování i v řádu několika desetiletí.

Kdo je kandidátem na keramické korunky a můstky:

  • pacient se zuby s ošetřenými kořenovými kanálky
  • pacient se zuby s rozsáhlými výplněmi
  • pacient se zuby s rozsáhlými kazy
  • pacient se zuby s odlomenými hrbolky
  • pacient se zuby poškozenými vrzáním – bruxismem

Ukázky ve fotogalerii

Členství

Opening times

Mon – Fri: 9am – 5pm

Enquiry form

Book a consultation or an appointment.

Webdesign Creative Vision s.r.o.
Content management 4site CMS