Vyberte si, prosím, jazyk:

Bílé výplně

Bílá kompozitní výplň

Bílá kompozitní výplň Bílá kompozitní výplň

Kompozitní výplně zhotovené v naší ordinaci vracejí zubu nejenom strukturu ztracenou kazem, ale i ideální anatomický tvar a tu správnou funkci. Jelikož každý hrbolek a jamka na zubu jsou důležité pro kvalitní kousání, proto i naše výplně vypadají jako vlastní zuby. Stačí jen vybrat tu správnou barvu a výplň nelze rozeznat od vlastního zubu.

Moderní kompozitní materiály nám dovolují použití kdekoli v ústech, tedy nejenom vpředu, ale i na zadních zubech. Dodržujeme ty nejpřísnější kritéria pro jejich zhotovení, z nichž nejdůležitější je zamezení přístupu vlhkosti, a proto můžeme říci, že námi zhotovené kompozitní bílé výplně jsou kvalitní náhradou amalgámu. Jejich zhotovení trvá o trochu déle, výsledek ale stojí za to.

Bílé kompozitní výplně Bílé kompozitní výplně

Bílá skloionomerní výplň

Tento druh výplně používáme typicky v několika situacích. Prvně zvláště v dětském chrupu, kde je skloionomer nenahraditelným pomocníkem díky své odolnosti vůči vlhkosti a schopnosti regenerovat kazy. Kvůli této schopnosti ho používáme i u velmi hlubokých kazů, protože obsahuje velké množství fluoridů a dokáže zubní tkáň v hloubce skutečně léčit. Třetí možností je využití jako vysoce kvalitní provizorní výplně.

Barva výplně je bílá, nedosahuje ale estetických kvalit kompozitní výplně, také odolnost je nižší. Přestože skloionomer nedosahuje stejných kvalit jako kompozitní výplň, je naším výborným pomocníkem a své uplatnění si najde.

Ukázky ve fotogalerii

Členství

Opening times

Mon – Fri: 9am – 5pm

Enquiry form

Book a consultation or an appointment.

Webdesign Creative Vision s.r.o.
Content management 4site CMS